Už Šilutės kraštą!

Antrą kartą TS-LKD suteikė man galimybę kandidatuojant į Lietuvos Respublikos Seimą,  kreiptis į Jus, mieli  gimtojo Šilutės krašto žmonės, ir pasidalinti mintimis apie ateinančių ketverių metų siekius. Nesu visažinė, bet jau suvokiu, kad, norint įgyvendinti šiuos siekius, reikės atkaklumo, stiprybės ir, be abejo, Jūsų pasitikėjimo, pritarimo bei paramos. Mūsų partijos programos ašis – pasitikėjimas Valstybe, todėl išskyrėme iššūkius, kuriuos įveikus augtų pasitikėjimas, padėsiantis kurti stiprią ir laisvą Valstybę.

Remdamasi Partijos programa išskyriau kelias veiklos sritis, kuriose bendrai su komanda galėčiau nuveikti daugiausia.

ŠVIETIMAS

Sieksime, kad mokyklos ir ugdymo kokybė atitiktų bendruomenių poreikius, kad profesionalus mokytojas gautų savo darbo vertą atlyginimą, kuris užtikrintų ne tik socialinį saugumą, bet ir skatintų tobulėti. Suteiksime daugiau profesinių galimybių kiekvienam gyventojui – antro šanso programa.       

DARBAS IR UŽDARBIS 

Gerinsime sąlygas smulkiam ir vidutiniam verslui. Skirsime paramą, siekdami išsaugoti darbo vietas ir prisitaikyti prie popandeminės situacijos. Įgyvendinsime 10-ies ekonominio augimo centrų programą. 

ŠEIMA

Svarbiausi darbai – užtikrintas pensijų augimas ir sistemos stabilumas, galimybių šeimai paketas, neįgaliųjų padėties gerinimas. Remsime kvalifikuotų specialistų bei jaunų šeimų įsikūrimo, šeimų, auginančių du ir daugiau vaikų, programas. 

SVEIKATOS APSAUGA

Svarbiausia – šeimos gydytojų savarankiškumo stiprinimas, kritinių ligų profilaktika ir ankstyva diagnostika. Sieksime, kad  sveikatos priežiūros įstaigų tinklas atitiktų mūsų žmonių poreikius.

TVARKA VALSTYBĖJE

Mūsų tikslas – susitarimais, pasitikėjimu ir visuomenės dalyvavimu paremta viešoji politika, o valstybės tarnyba būtų lankstesnė, skaidresnė. 

Mūsų programa: https://www.tslkd2020.lt/programa/