Esu Šilutės krašto dukra – viena iš jūsų.

Kada politika man tapo mėgstama veikla, nei pati nesupratau. Gal kai patyriau džiaugsmo galėdama padėti silpniausiems, prašantiems pagalbos, apginti bendruomenės ir gyventojų interesus, gal kai su bendraminčiais svajonėse kūrėme klestinčios, teisingos Lietuvos viziją, gal kai mokiau Šilutės jaunimą Vydūno gimnazijoje gimtosios kalbos ir literatūros, gal į gyvenimą palydėdama savo dukras – žodžiai moko, pavyzdžiai įkvepia. O gal kai nesitaiksčiau su korupcija, kai kartu su bendražygiais demaskavome ir viešinome politikus dėl  noro pasipelnyti mūsų visų valstybės sąskaita. Esu įsitikinusi – politikai turi tarnauti žmonėms, juos išrinkusiems, ne atvirkščiai.  Tikrai žinau, kad išbandymai per šešerius vadovavimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriui metus, ketverius darbo Savivaldybės taryboje metus, vadovaujant ir Antikorupcijos komisijai, ir būnant opozicijos lydere, žmonių palaikymas mane tik sustiprino, įkvėpė tikėjimo ir pasitikėjimo.   

Nuosekliai atstovavau Šilutės rajono savivaldybės bendruomenės interesams, subūriau aktyvių ir atsakingų šilutiškių, buvusių tremtinių ir politinių kalinių, Sąjūdžio žmonių, Sausio 13-osios gynėjų komandą, į rajono politiką atvedžiau jaunų žmonių, tikrų lyderių. Man atėjo laikas žengti tolyn – Šilutės kraštui atėjo laikas žengti tolyn. Todėl į Seimą einu su misija ir noriu būti visų mūsų krašto žmonių asmeninė patarėja Lietuvos Respublikos Seime.

Šilutės rajonas – žemės ūkio ir turizmo kraštas. Darbščių ir kūrybingų, idėjų kupinų žmonių kraštas.

Kad galėtume gyventi ir klestėti savo Tėvynėje, kad į svečias šalis važiuotume pažinti pasaulio, mūsų vaikai – mokytis, ne tik duonos užsidirbti, mums reikia tinkamai atstovaujančių Šilutės kraštą žmonių Lietuvos Respublikos Seime, esu tikra, kad aš galiu tai padaryti geriausiai:

  • Ginti jūsų interesus Seime.
  • Išklausyti ir spręsti jūsų problemas atvažiavus pas jus.
  • Atsiskaityti  seniūnijose kas mėnesį.

Prašau Jūsų – ateikite spalio  11 dieną į rinkimus. Priėmiau sprendimą kandidatuoti į Seimą, todėl Jūsų palaikymas ir pritarimas sustiprins mano ryžtą. Taip pat kviečiu visus kartu dirbti Šilutės kraštui, jo sėkmei – mūsų sėkmei

Turite puikių idėjų, kaip pagerinti Šilutės krašto gyvenimą – pasidalinkite jomis www.uzsilute.Lt Galite prisidėti savo energija ar veikla – pasidalinkite ja www.uzsilute.Lt Už Šilutės kraštą! Už Šilutę! Už Sandrą!